UzGran kompaniyasi 2000 yilda tashkil etilgan. Biz o'z biznesimizni kichik korxonalar uchun, so'ngra o'rta korxonalar uchun aralash ozuqa ishlab chiqarishdan boshladik va 2018 yildan buyon yirik fermer xo'jaliklari uchun aralash ozuqa uskunalari bozorida o'z o'rnimizni egalladik. Bugungi kunda bu eng dolzarb muammolardan biri, chunki yirik korxonalar import analoglaridan foydalanish juda qimmatga tushgan va amalda mahalliy uskunalarga talab oshgan vaziyatga tushib qolgan. Bizning tajribamiz tufayli biz deyarli har qanday mijozning istaklarini bajaramiz. Bizning qimmatli texnologik echimlarimiz fermer xo'jaliklariga o'z mahsulotlarini yangi bosqichga ko'tarishga yordam beradi. Bizning muhandislik echimlarimizni qo'llash ko'plab qishloq xo'jaligi korxonalari - o'z sohasidagi etakchilarining muvaffaqiyatining kalitiga aylandi. UzGran import o'rnini bosuvchi davlat dasturi doirasida global maqsadlarni qo'yadi. Hozirgi vaqtda kompaniya o'z mijozlariga sifat jihatidan ham, texnik imkoniyatlari va ishonchliligi bo'yicha ham boshqa davlat uskunalaridan ustun bo'lgan ozuqa uskunalarini taklif qilishi mumkin. "UzGran" kuchli mutaxassislari bo'lgan O'zbekistondagi har bir qishloq xo'jaligi korxonasi uchun samarali echimlarni taqdim etishga tayyor!